دانلود رایگان رمان حسادت pdf

دانلود رایگان رمان حسادت pdf

 

 

  • نویسنده / مترجم : محمدعلی قجه
  • زبان کتاب : فارسی
  • حجم کتاب : ۴۲۰ کیلوبایت
  • نوع فایل : PDF
  • تعداد صفحه : ۳۲

 

کتاب حسادت رمانی است جالب که در ۴ بخش تنظیم شده و تقدیم علاقمندان می شود .

 

دانلود رایگان رمان حسادت pdf

در قسمتی از این داستان می خوانیم :

 

«در نهایت دوستی و مهربونی با حک شدن خاطراتی شیرین توی ذهن من و مهسا و حتی شیما به انتها رسید. »توی یه رستوران شیک با غذایی عالی که من مهمونشون کردم. و بالاخره این دورهمی کوچیک اما به یادموندنی به پایان رسید.
مهسا با نهایت تأسف و اندوه از بهترین دوست زندگیش که توی این چند ماه درست عین یه فرشته نجات زندگی شو شیرین و ارزشمند کرده بود خداحافظی کرد، در آغوشش کشید و روی شونه هاش گریه کرد.

صحنه زیبایی بود . «۲ تا دوست کنار هم در آخرین لحظات دیدارشون چه ساده و مهربون بهم «عشق» می ورزیدن . بدون این که کسی بتونه حتی لحظه ای به این حس پاک شک کنه . و بعد مهسا رو آروم آروم با خودم بردم .»

و اونو دیدم که چطوری تا لحظه آخر شیما رو که هنوز پشت میز رستوران نشسته و گریه می کنه با نگاهی پر از حسرت دنبال می کنه . بعدش مهسا رو سوار ماشین کردم و آروم نوازشش کردم تا غصه نخوره و بهش گفتم :

همه دوستی ها یه روز تموم میشه . مهم اینه که بدونی یکی هست که همیشه می تونی روش حساب کنی . یه دوست که هر زمان و هر مکانی باشی پیدات کنه و پناهت باشه . و این خیلی باارزشه .

اما قبل از رفتن لازم بود چند کلمه ای رو به شیما یادآوری می کردم . پس به بهانه جا گذاشتن کیف جیبیم یه لحظه کوتاه مهسا رو تنها گذاشتم و تندی برگشتم به رستوران . «دیدم که شیما هنوز بهت زده و گریون سرمیز نشسته و انگار که دلش نمی خواد از اونجا بره . آروم آروم رفتم سر میزش» …

 

منبع:

www.takbook.com

faylar_admin_64

نوشته‌های مرتبط